Tutorer 2018

Något du undrar över? Tutorerna är till för att hjälpa dig! Alla nya studeranden delas in i grupper med en tutor men man kan kontakta vem man vill.

 

Filip Nyman
filip.nyman@abo.fi
0400 703979

 

Sofia Lindevall
sofia.lindevall@abo.fi
040 163 7964

 

Rasmus Lundmark
rasmus.lundmark@abo.fi
040 191 5077

Mona Pietikäinen
mona.pietikainen@abo.fi
0400 257 506

Anton Pajoslahti
anton.pajoslahti@abo.fi
050 438 1399

Mathilda Backman
mathilda.backman@abo.fi
044 208 3704

Anton Lindblom
anton.lindblom@abo.fi
040 574 8878

Julia Nylund
julia.nylund@abo.fi
0400 373 997

Peik Henriksson
peik.henriksson@abo.fi
0457 3435 726

Malin Storhannus
malin.storhannus@abo.fi
0400 665 912

 

 

Angelica Holmberg
angelica.holmberg@abo.fi
050 306 2365